Blog

2017 rugpjūčio 11

Apdovanotas „TMS TradeMasters“ konkurso laimėtojas

Apdovanotas „TMS TradeMasters“ konkurso laimėtojas

Buvo apdovanotas „TMS Trade Masters“ nemokamo prekybos konkurso nugalėtojas, kuriam įteiktas 6 000 eurų vertės „Omega Globemaster“ laikrodis.

 

Apie laimėtoją: 

Man , 36 metai, esu vienišas tėtis, auginantis 6 metų sūnelį. Didelis troškimas užsitikrinti nepriklausomybę ir turėti galimybę užsidirbti pinigų, tačiau nebūti priverstam praleisti visą savo laiką atskirai nuo sūnelio , tai buvo pagrindinės priežastys, atvedusios mane į investavimo pasaulį prieš septynerius metus.

Būdamas pradedančiuoju, specialių žinių neturinčiu investuotoju, išbandžiau įvairiausius būdus tiek su bandomąja, tiek su tikromis sąskaitomis. Per šį laikotarpį buvo keletas labai sėkmingų momentų, tačiau vėliau patyriau nuostolių kiekvienoje turėtoje sąskaitoje. Taigi, nusprendžiau mokytis iš knygų ir vadovautis mentorių patarimais. Š ios kelionės metu atradau aistrą dienos prekybai. Išmokau keleto patikimų strategijų, skirtų maksimaliai padidinti pelną ir iki minimumo sumažinti nuostolius, kurias dabar bandau įdiegti realiai vykdomoje prekyboje ir išvengti psichologinių spąstų.

Vėliau atidariau sąskaitą TMS, vienoje iš maklerio įmonių, turinčioje patikimą ir vartotojams pritaikytą prekybos platformą bei organizuojančią bandomąjį konkursą. Pasiekęs „auksinį momentą“ investavime, džiaugiuosi, užėmęs aukščiausią vietą šiame konkurse!

Klausimai:
1. Papasakokite, dėl ko užsiregistravote į šį konkursą, ir kaip pradėjote savo veiklą investavimo pasaulyje?
Suradau TMS vienoje iš investuotojams skirtų svetainių. Priežastis, dėl kurios atidariau sąskaitą, buvo ta, kad man patiko jų pasiūlymas. Vėliau sužinojau apie „TMS TradeMasters“ konkursą.

2. Koks buvo Jūsų turtas konkurso metu?
Per visą konkursą daugiausia dėmesio skyriau prekybai žaliavomis, ypač auksu.

3. Kokią prekybos strategiją taikėte šiame konkurse?
„TMS TradeMasters“ konkurse taikiau „momentum“ strategijos ir „pirkti ir laikyti“ bei didinimo tendencijos kryptimi derinį.

4. Ar tikėjotės pasiekti šį rezultatą?
Kai užsiregistravau šiame konkurse šiek tiek vėliau, liepos 10 dieną, buvau įsitikinęs, jog, taikydamas rizikingą strategiją, galiu patekti į nugalėtojų dešimtuką. Tačiau tuo metu nesitikėjau laimėti konkurso.

5. Kokiose platformose investavote prieš šį konkursą? Kokia Jūsų nuomonė apie „TMS Europe“?
Prieš konkursą naudojau etoro ir igmarkets platformas. TMS man patinka dėl to, kad joje yra vartotojams pritaikyta platforma, daugybė įvairių finansinių priemonių, taip pat imponuoja ir jų požiūris į klientus.

6. Ar dažnai naudojatės technine analize? Kokius rodiklius/ metodus paprastai taikote?
Esu techninis investuotojas. Mažiau yra daugiau, man patinka švarios schemos su keletu krypčių linijų, paprastuoju slankiuoju vidurkiu ir osciliatoriumi.

7. Ar manote, kad psichologija yra svarbi prekyboje?
Baimės ir gobšumo suvaldymas yra vienas iš pagrindinių tikslų vykdant profesionalią prekybą su realia sąskaita.

8. Kokia Jūsų dalyvavimo šiame konkurse patirtis? Ar rekomenduotumėte jį kitiems investuotojams?
Man tai buvo jaudinanti patirtis, ir šį konkursą rekomenduočiau kiekvienam investuotojui.

9. Kaip prasidėjo Jūsų patirtis investavimo srityje?
Būdamas pradedančiuoju, specialių žinių neturinčiu investuotoju, išbandžiau įvairiausius būdus tiek su bandomąja, tiek su tikromis sąskaitomis. Per šį laikotarpį buvo keletas labai sėkmingų momentų, tačiau vėliau patyriau nuostolių kiekvienoje turėtoje sąskaitoje. Taigi, nusprendžiau mokytis iš knygų ir vadovautis mentorių patarimais. Š ios kelionės metu atradau aistrą dienos prekybai.

10. Ar esate anksčiau dalyvavęs bandomuosiuose konkursuose?
Pačioje investavimo pradžioje esu dalyvavęs tokiame konkurse, kurį organizavo kitas makleris.

11. Koks momentas Jums buvo pats sunkiausias per šias keturias konkurso savaites?
Momentas, kuris dar ilgai išliks mano atmintyje, buvo tada, kai pamačiau didžiausią nuostolį savo prekyboje auksu, kuris siekė apie 50,000.

12. Kokia buvo Jūsų strategija? Kitaip tariant, kaip Jums pavyko pasiekti beveik 420 proc. pelno grąžą?
Daugiausia laikiausi trijų strategijų: „momentum-breakout, pirkti ir laikyti“ bei pozicijos didinimo.

13. Ką galėtumėte patarti pradedantiesiems, kurie ką tik įžengė į investavimo pasaulį?
Mano pirmasis patarimas , susirasti vieną mentorių, kurio patarimais galėtumėte vadovautis, prekiauti bandomojoje aplinkoje, išklausyti paskaitas ir dalyvauti investavimo konkursuose!

TMS konkursas vyko nuo 2017 m. birželio 26 d. iki liepos mėnesio pabaigos. Pagrindinis konkurso prizas , prabangus „Omega Globemaster“ laikrodis, kurio vertė , 6 000 EUR. Dešimčiai geriausius rezultatus pasiekusių dalyvių įteikti prizai, kiekvienam po 250 EUR.

 


Š altinis: Forex.lt

Valiutos
About fcr.web@fcrmedia.lt