Valiutos keityklaCurrency Exchange

Valiutų keitimas & Valiutų kursai

Ruošiatės kelionei į kitą šalį, tačiau neturite tos šalies pinigų? Pasirinkę mūsų paslaugas greitai bei patogiai iškeisite savo pinigus. Tačiau atkreipkite dėmesį į valiutų kursus. Valiutų kursai – kaina, kurią mokate savo šalies valiuta už kitos šalies piniginį vienetą.

Kiekviena valstybė stengiasi prižiūrėti savo valiutų kursų kaitą, nes stabilumas, mažesnis kursas kitų piniginių vienetų atžvilgiu leidžia padidinti perkamąją galią bei padidinti savo šalies ūkio konkurencingumą. Taigi dėka šių kursų – Jūsų perkamoji galia kitoje šalyje gali būti didesnė arba mažesnė palyginus su tos šalies, kurioje gyvenate. UAB „Roltena“ – pasirūpins, jog pinigų keitimas įvyktų be jokių nesklandumų.

Skaičiuojama, kad pasaulyje yra virš 160 oficialių valiutų, kuriomis, pagal nustatytą vertę, atsiskaitoma už įvairias prekes ar paslaugas. Valiutų keitimas šiandien atliekamas virtualiai banko sąskaitoje, kuomet pinigai, už fiksuotą mokestį, automatiškai konvertuojami į kitą valiutą, arba grynaisiais. Grynųjų keitimas – turimos valiutos pirkimas arba pardavimas – galimas ne tik bankuose, bet ir specialiose valiutos keityklose.

Mūsų svetainėje nurodomi Forex ir ECB (Europe Central Bank) kursai.

Mūsų keitykloje informacijos patikslinimai įvedami tarp 14:15 iki 15:00 CET.


Skaičiuoklė

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 € (vieną eurą).

Klientas parduoda

Klientas perka

Parduodamas kiekis

Perkamas kiekis

ValiutaValiutos pavadinimasPirkimasPardavimas
USDJAV doleris1.1951.157
GBPD.Britanijos svaras sterlingų0.9340.900
SCPŠkotijos svaras sterlingų0.9500.910
CHFŠveicarijos frankas1.1611.115
ILSIzraelio šekelis4.3204.020
PLNLenkijos zlotas4.3004.160
SEKŠvedijos krona9.7409.380
NOKNorvegijos krona9.5209.170
DKKDanijos krona7.5907.320
RUBRusijos rublis70.50068.500
BYRBaltarusijos rublis2.3102.180
UAHUkrainos grivina30.50027.300
KZTKazachstano tengė395.000345.000
HUFVengrijos forintas309.000292.000
HRKKroatijos kuna7.5207.020
BGNBulgarijos levas1.9701.850
RONRumunijos lėja4.6704.330
CZKČekijos krona26.20025.400
TRYTurkijos lira4.2203.820
AUDAustralijos doleris1.5251.470
CADKanados doleris1.5201.465
JPYJaponijos jena131.000125.000
CNYKinijos ženminbi juanis8.0007.150
THBTailando batas39.60036.600

F0REX kursai1 €
USD
GBP
SCP
CHF
ILS
PLN
SEK
NOK
DKK
RUB
BYR
UAH
KZT
HUF
HRK
BGN
RON
CZK
TRY
AUD
CAD
JPY
CNY
THB

ECB kursai1 €
USD
GBP
SCP
CHF
ILS
PLN
SEK
NOK
DKK
RUB
BYR
UAH
KZT
HUF
HRK
BGN
RON
CZK
TRY
AUD
CAD
JPY
CNY
THB

VISADA PALANKUS KURSAS, KEIČIANT DIDESNIAS SUMAS – KURSAS DERINAMAS.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.