Valiutos keityklaCurrency Exchange

Valiutų keitimas & Valiutų kursai

Ruošiatės kelionei į kitą šalį, tačiau neturite tos šalies pinigų? Pasirinkę mūsų paslaugas greitai bei patogiai iškeisite savo pinigus. Tačiau atkreipkite dėmesį į valiutų kursus. Valiutų kursai – kaina, kurią mokate savo šalies valiuta už kitos šalies piniginį vienetą.

Kiekviena valstybė stengiasi prižiūrėti savo valiutų kursų kaitą, nes stabilumas, mažesnis kursas kitų piniginių vienetų atžvilgiu leidžia padidinti perkamąją galią bei padidinti savo šalies ūkio konkurencingumą. Taigi dėka šių kursų – Jūsų perkamoji galia kitoje šalyje gali būti didesnė arba mažesnė palyginus su tos šalies, kurioje gyvenate. UAB „Roltena“ – pasirūpins, jog pinigų keitimas įvyktų be jokių nesklandumų.

Skaičiuojama, kad pasaulyje yra virš 160 oficialių valiutų, kuriomis, pagal nustatytą vertę, atsiskaitoma už įvairias prekes ar paslaugas. Valiutų keitimas šiandien atliekamas virtualiai banko sąskaitoje, kuomet pinigai, už fiksuotą mokestį, automatiškai konvertuojami į kitą valiutą, arba grynaisiais. Grynųjų keitimas – turimos valiutos pirkimas arba pardavimas – galimas ne tik bankuose, bet ir specialiose valiutos keityklose.


Kas lemia valiutų kursus?

Valiutos kursai yra veikiami 2 veiksnių rūšių: apibrėžiamųjų (ekonominių, politinių) bei konjunktūrinių (sunkiai prognozuojamų).

Apibrėžiamieji veiksniai. Tai – ilgalaikiai veiksniai, prie kurių galima priskirti: prekių nekonkurencigumą, nacionalinių pajamų augimą, vidaus kainų didėjimą, palūkanų normų didėjimą.

Konjunktūriniai veiksniai. Šie veiksniai nuolat kinta, o kartais valiutų kursai jų gali būti daug labiau veikiami negu pagrindinių veiksnių. Pavyzdžiui, spaudoje paskelbtos prielaidos, susijusios su psichologiniais, kariniais aspektais ar stichinėmis nelaimėmis, gali sukelti kursų svyravimus.


Mūsų svetainėje nurodomi Forex ir ECB (Europe Central Bank) kursai.

Mūsų keitykloje informacijos patikslinimai įvedami tarp 14:15 iki 15:00 CET.


Skaičiuoklė

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 € (vieną eurą).

Klientas parduoda

Klientas perka

Parduodamas kiekis

Perkamas kiekis

ValiutaValiutos pavadinimasPirkimasPardavimas
USDJAV doleris1.1451.086
GBPD.Britanijos svaras sterlingų0.9390.887
SCPŠkotijos svaras sterlingų0.9610.897
CHFŠveicarijos frankas1.1091.050
ILSIzraelio šekelis4.0203.580
PLNLenkijos zlotas4.5004.340
SEKŠvedijos krona11.02010.440
NOKNorvegijos krona11.34010.730
DKKDanijos krona7.7507.390
RUBRusijos rublis80.00077.000
BYRBaltarusijos rublis2.9002.400
UAHUkrainos grivina33.00026.600
KZTKazachstano tengė535.000434.000
HUFVengrijos forintas364.000322.000
HRKKroatijos kuna7.9207.150
BGNBulgarijos levas2.0201.850
RONRumunijos lėja5.0604.620
CZKČekijos krona28.30026.300
TRYTurkijos lira7.7906.790
AUDAustralijos doleris1.7431.638
CADKanados doleris1.5851.489
JPYJaponijos jena123.000115.000
CNYKinijos ženminbi juanis9.0007.500
THBTailando batas40.00033.200
GELGruzijos laris3.9903.200
SARJungtinių Arabų Emyratų dirhamas4.6003.820

F0REX kursai1 €
USD
GBP
SCP
CHF
ILS
PLN
SEK
NOK
DKK
RUB
BYR
UAH
KZT
HUF
HRK
BGN
RON
CZK
TRY
AUD
CAD
JPY
CNY
THB
GEL
SAR

ECB kursai1 €
USD
GBP
SCP
CHF
ILS
PLN
SEK
NOK
DKK
RUB
BYR
UAH
KZT
HUF
HRK
BGN
RON
CZK
TRY
AUD
CAD
JPY
CNY
THB
GEL
SAR

VISADA PALANKUS KURSAS, KEIČIANT DIDESNES SUMAS – KURSAS DERINAMAS.